Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İple Erişim - Yaşam Hattı - Patlayıcı Uzmanlığı - Endüstriyel Dağcılık Sosyal Kapak

2013 yılında kurulan İPLE ERİŞİM LTD. ŞTİ. , başarılı çalışmalarıyla Türkiye’ nin önde gelen firmalarıyla çalışmakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Yurt içinde müşterilerine karşı taahhüt ettiği tüm çalışmaları başarıyla tamamlayıp, güçlü yapısını koruyarak sektöründe dünya çapında bir marka haline gelme yolunda ilerlemektedir.

Şirketimiz ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK, YAŞAM HATTI, PATLAYICI
UZMANLIĞI ve EĞİTİM birimi olmak üzere 4 ayrı birimden oluşmaktadır.
Yüksekte güvenli çalışma alanında Profesyonel çözümler sunarak dünya standartlarında, konusunda uzman kadro ile kaliteli, hızlı iş sağlığı ve güvenliği kapsamında hizmet vermektedir.
Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme İPLE ERİŞİM LTD. ŞTİ. sektörünün
saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Zaman içerisinde iskele, vinç, sepetli platformlar gibi geleneksel yöntemlerle erişilmesi imkansız veya verimsiz olan alanlarda endüstriyel tırmanış ve iple erişim yöntemleriyle hızlı ve etkin çözümleri ile Avrupa Emniyet Standartlarına bağlı kalarak kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Amacımız bulunduğumuz bölgede ve Türkiye’de firmalara hak ettikleri, kaliteli, İSG kurallarına uygun ve güler yüzlü hizmet sunmaktır. Aynı zamanda sektörde bulunan diğer firmalara örnek oluşturarak, insanların bu sektöre bakışını olumlu yönde değiştirmektir. Dünya standartlarında, konusunda lider olarak daha seçkin, kaliteli, hızlı bir hizmet sunmak için İPLE ERİŞİM LTD. ŞTİ. ailesi olarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz.

İPLE ERİŞİM LTD. ŞTİ. sahip olduğu yurt içi çözüm ortakları ile yaşam hattı (lifeline) projelendirme, kurulum ve montaj hizmetleri konusunda kısa sürede Türkiye sınırları içerisinde bir çok orta ve büyük ölçekli projelere imza atmıştır.