İPLE ERİŞİM

Anasayfa » İPLE ERİŞİM
Eğitim ve Danışmanlık
Yüksekte Çalışma Eğitimleri, Sistem Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Akredite Eğitimler, Afet ve Acil Durum Eğitimleri, Proje İSG Yönetimi, İSG Teknik Danışmanlık, Afet ve Acil Durum Yönetimi, Medikal Danışmanlık, Process Safety vb. eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Endüstriyel Dağcılık
Stadyum, enerji kırıcı bariyer, rüzgar tribünü, Via Ferrata, Offshore Rope Access, kule baca boyama, kaya bariyeri, riskli kaya sabitleme, çelik ağlarla şev örtüleme, çelik hasır örtüleme, güvenlik ağı, kaya koruma ağı, kaya sabitleme, yamaç örtüleme, kaya ıslah çalışmaları, şeffaf yürüyüş yolu ve şeffaf atlayış platformu gibi endüstriyel dağcılık hizmetleri vermekteyiz.
Patlayıcı Uzmanlığı
Patlayıcı uzmanlığı, patlayıcı dinamit, kaya kırıcı kartuş, basınç tüpü, kaya ıslahı, basamak patlatma, kaya sabitleme, patlayıcı ile kule yıkımı, baca patlatma, kanal patlatma, kontrollü bina patlatma, patlayıcı örtüsü, örtüleme, beton patlatma hizmeti vermekteyiz.
Yaşam Hattı
Dikey yaşam hattı, yatay yaşam hattı, sabit (kalıcı) yaşam hattı, mobil yaşam hattı, ankraj, KKD, çatı güvenliği, yüksekte çalışma, EN 795, CE16415, EN353, kamyon üstü platform, kren yolu, vinç ve vinç yürüme yolu olarak yaşam hattı hizmetleri vermekteyiz.